O firmie

Od 1993 roku specjalizujemy się w profesjonalnym i kompleksowym sprzątaniu obiektów i posesji prywatnych.Bater wykonuje prace alpinistyczne

Posiadamy doświadczenie w utrzymywaniu czystości w obiektach o znacznie zróżnicowanej specyfice działalności oraz poziomie wymagań - począwszy od obiektów biurowych klasy A, po firmy handlowe i instytucje użyteczności publicznej. Misją naszej firmy jest świadczenie najwyższej jakości usług w zakresie utrzymania czystości. Pragniemy, aby efekty naszej pracy wpływały na pozytywny wizerunek firm, z którymi współpracujemy.

Czas sprzątania dostosowujemy zawsze do potrzeb Klienta, oferując pełną dyspozycyjność. Nasze usługi wykonywane są przez zespół starannie wybranych i merytorycznie przeszkolonych pracowników (m. in. wywiad o niekaralności, umowa o zachowaniu poufności, doświadczenie).

Przywiązując dużą wagę do bezpośredniej współpracy ze Zleceniodawcą, delegujemy osobę odpowiedzialną za prowadzenie spraw bieżących. Umożliwia to odpowiedni nadzór i ocenę wykonywanych przez nas usług, ciągłą kontrolę ich jakości oraz natychmiastową reakcję na wszelkie Państwa sugestie i uwagi.

Pragniemy podkreślić, że w naszej działalności kierujemy się dążeniem do kompleksowego i profesjonalnego zaspokojenia potrzeb Klienta, dbając jednocześnie o optymalizację kosztów.

Firma posiada polisę Odpowiedzialności Cywilnej w zakresie świadczonych usług.

Współpracujemy z:

Henry Kruse Polska - Higiena dla profesjonalistów

Profi Sp. J. - Partnera firmy Karcher

Sprawni w pracy

Korzystamy z produktów remonowanych firm:

Diversey Polska - dla czystości, dla zdrowszej przyszłości

TASKI - profesjonalnych maszyn czyszczących


Zobacz nas na Facebooku!

(C) 1993 - 2016 FU BATER | Mapa strony
realizacja medox.pl | projekt graficzny grafium.com.pl

Polityka Prywatności | Polityka Cookies